DHR - Komputery i akcesoria
Od 20 lat s�u�ymy klientom naszym do�wiadczeniem Oficjalni partnerzy

DHR F.U.H. działa na rynku już ponad 20 lat.

Wraz z rozwojem firmy zmieniliśmy jej sposób funkcjonowania od sklepu komputerowego po profesjonalną firmę usługową, której klientami są przedsiębiorstwa z sektora SMB (Small and Medium Business - Mali i Średniej Wielkości Przedsiębiorcy)oraz prywatni odbiorcy. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań od dostawy i instalacji sprzętu komputerowego, w tym wysokiej klasy serwerów i stacji roboczych, po projektowanie i budowę całej infrastruktury informatycznej dla klienta. Świadczymy także usługi doradcze oraz pełen serwis związany z administracją, zabezpieczeniem oraz wsparciem technicznym przedsiębiorcy. Od 2000 roku działamy także jako niewielki dostawca usług związanych z dostępem do Internetu, oferując łącza dla prywatnych odbiorców na terenie Bierunia oraz Krakowa.

Firma może pochwalić się licznymi wdrożeniami systemów informatycznych w całej Polsce, a od roku 2008 także za granicą, choć nasza główna działalność skupia się na obszarze województw śląskiego i małopolskiego.

Co roku uczestniczmy w licznych szkoleniach technicznych oraz konferencjach podnosząc kwalifikację personelu, tak aby sprostać zaawansowanym wymaganiom klienta oraz zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Większość naszych pracowników posiada status MCP (Microsoft Certified Professional) , pozostali odpowiednie uprawnienia do wykonania instalacji sieciowej i elektrycznej.

Piotr Długoń-Ryba